Питання, по яких можна і треба
звертатися до шкільного психолога
1.Труднощі у навчанні. Деякі учні вчаться не так добре, як їм хотілося б. Причин тому може бути безліч. Наприклад, не дуже хороша пам'ять або розсіяна увага або недостатнє бажання, а може бути проблеми з учителем і нерозуміння, навіщо усе це взагалі треба. На консультації ми разом постараємося визначити, в чому причина і яким чином це виправити, іншими словами спробуємо знайти, що і як необхідно розвивати, щоб вчитися краще.
2. Взаємовідносини в класі. Є люди, які
запросто знаходять контакт з іншими, легко спілкуються навіть у незнайомій
компанії. А є, і їх теж дуже багато,такі, яким складно знайомитися, складно
будувати хороші взаємовідносини, складно знаходити друзів і просто почувати себе
легко і вільно в групі, наприклад в класі. За допомогою психолога можна знайти
способи і особисті ресурси, вивчити прийоми для побудови гармонійних стосунків
з людьми в самих різних ситуаціях.
3.Взаємовідносини
з батьками. Іноді буває так, що втрачаються спільна мова і теплі стосунки з
нашими найближчими людьми - з нашими батьками. Конфлікти,сварки, відсутність
взаєморозуміння - така ситуація в сім'ї зазвичай приносить біль і дітям, і
батькам. Деякі знаходять шляхи рішення, а іншим це зробити досить важко.
Психолог розповість вам про те, як навчитися будувати нові стосунки з батьками
і навчитися розуміти їх,і як зробити так, щоб і батьки розуміли і приймали вас.
Немає коментарів:
Дописати коментар